Čo o nás hovoria naši klienti.

Referencie - Golfová reprezentácia do 18 rokov

Neradi hovoríme sami o sebe. Radšej dáme priestor tým najpodstatnejším - našim klientom, aby povedali svoj príbeh.

Cvičiť pod dohľadom Bright Sport som začala po závažných zdravotných problémoch s kolenom. Počas cvičenia, som zažila najlepšiu životnú zmenu. Na prvom tréningu som absolvovala merania, vďaka ktorým mi bolo zmenené aj stravovanie. Tréningy prispôsobili môjmu zdravotnému stavu. Už po dvoch týždňoch sa dostavili prvé výsledky. Začala som sa cítiť lepšie, zvládla som väčšiu záťaž, hmotnosť začala klesať a cvičenie ma začalo veľmi baviť. Po troch mesiacoch cvičenia sa cítim výborne, iné stravovanie si neviem ani len predstaviť. Výsledky sú tiež vynikajúce. To, že som začala cvičiť so skvelým tímom Bright Sport, nikdy neoľutujem!
Alexandra S.

Premena - Peter Z.
Začať cvičiť a zmeniť stravovacie návyky za pomoci odborníkov z Bright Sport, bola tá najlepšia vec, akú som v poslednom období urobil. Je to tvrdá drina, ale výsledky sa dostavili. Okrem toho, že som schudol, zlepšila sa mi fyzická a psychická kondícia. Cítim sa neporovnateľne lepšie. Chalanov odporúčam všetkým, ktorí chcú schudnúť ale nevedia ako začať.
Peter Z.

Kondičná príprava pod vedením chalanov z Bright Sport bola náročná, ale výsledky stáli naozaj za to. Až tu som sa dozvedel ako strava a tréning spolu úzko súvisia. Posunulo ma to vpred a už teraz sa teším na ďalšiu zimnú prípravu plnú driny, potu ale i zábavy.
Michal Brezovský - Juniorský majster Slovenska v golfe.